Asset Grup - Kurumsal
Dünden Bugüne Asset Grup

ASSET Gümrük Müşavirliği, 2003 yılında İstanbul’da son derece istekli, üretken ve cesaretli dört kişilik genç kadrosuyla kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıl, aylık ortalama 18 beyanname ile 5 müşteriye hizmet sunarken; 2005 yılında MERSİN Bölge Müdürlüğü ve 2007 yılında ise BURSA Bölge Müdürlüğü hayata geçmiş; geçen 9 yılda da istikrarlı büyümeyi devam ettirerek yıllık 30.000 beyannamenin üzerine çıkmıştır.

4 kişiyle başlayan yolculuk, 2011 yılında 100 kişiyi geçen; genç, dinamik ve profesyonel kadrolara ulaşmıştır. Büyüyen işlem adeti ve cirosu, seçkin markaların oluşturduğu referans firmaları ile ASSET Gümrük Müşavirliği 9 yılda sektörünün ilk 20 firması içerisine kadar girmeyi başarmıştır.

ASSET LOJİSTİK A.Ş.’nin 2012 yılında kurulmasıyla ASSET Gümrük Müşavirliği ve ASSET Lojistik; ASSET GRUP çatısı altında faaliyet alanlarını genişletmiştir.

ASSET GRUP;

  • Gümrük Müşavirliği
  • Uluslararası Lojistik
  • Dahili Lojistik

şirketleri ile hizmetlerini entegre olarak müşterilerine sunmakta ve tamamen kendi öz sermayesi ile bağımsız kuruluş olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

ASSET GRUP; entegre hizmet anlayışıyla alt yapısı tamamlanmakta olan antrepo hizmetlerini önümüzdeki dönem tamamlayıp, mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetine sunarak büyümesini devam ettirecektir.

Özellikle insan kaynakları, teknoloji ve entegre hizmetlerdeki sektörel son yeniliklerin uygulanması ile 2013 yılı ASSET GRUP için birçok anlamda ilklerin olduğu bir yıl olacaktır.

Tüm hakları saklıdır. ASSET GRUP © 2012