Asset Grup - Kurumsal
Dünden Bugüne Asset Grup

ASSET Gümrük Müşavirliği, 2003 yılında İstanbul’da son derece istekli, üretken ve cesaretli dört kişilik genç kadrosuyla kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıl, aylık ortalama 18 beyanname ile 5 müşteriye hizmet sunarken; 2005 yılında MERSİN Bölge Müdürlüğü ve 2007 yılında ise BURSA Bölge Müdürlüğü hayata geçmiş; geçen 9 yılda da istikrarlı büyümeyi devam ettirerek yıllık 30.000 beyannamenin üzerine çıkmıştır.

4 kişiyle başlayan yolculuk, 2011 yılında 100 kişiyi geçen; genç, dinamik ve profesyonel kadrolara ulaşmıştır. Büyüyen işlem adeti ve cirosu, seçkin markaların oluşturduğu referans firmaları ile ASSET Gümrük Müşavirliği 9 yılda sektörünün ilk 20 firması içerisine kadar girmeyi başarmıştır.

ASSET LOJİSTİK A.Ş.’nin 2012 yılında kurulmasıyla ASSET Gümrük Müşavirliği ve ASSET Lojistik; ASSET GRUP çatısı altında faaliyet alanlarını genişletmiştir.

ASSET GRUP;

  • Gümrük Müşavirliği
  • Uluslararası Lojistik
  • Dahili Lojistik

şirketleri ile hizmetlerini entegre olarak müşterilerine sunmakta ve tamamen kendi öz sermayesi ile bağımsız kuruluş olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

ASSET GRUP; entegre hizmet anlayışıyla alt yapısı tamamlanmakta olan antrepo hizmetlerini önümüzdeki dönem tamamlayıp, mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetine sunarak büyümesini devam ettirecektir.

Tüm hakları saklıdır. ASSET GRUP © 2012